AKINSOFT - 444 1 465
Kullanıcı Girişi
Bayi Girişi
Personel Girişi
SEKTÖRLERİnşaat Firmaları

WOLVOX ERP programı sayesinde inşaat firmaları, müşterilerine verdikleri tekliflerden, ürünlerin son kullanıcıya ulaşımına kadarki iş süreçlerini kontrol altına alarak gerekli evrakların düzenlenmesi ve gerektiğinde raporlanması işlemlerini kolaylıkla yürütebilmektedir.

Önerilen Modüller:

  • Müşteri takibi, stok ve depo takibi, kasa ve banka hesapları takibi, verilen ve alınan tekliflerin takibi, yurt içi ve yurt dışı faturalarınızın takibi, dövizli işlemlerinizin takibi ve sevkiyat takibi yapabilmeniz için gerekli modüller: Cari, Kasa, Stok, Fatura, İrsaliye, Teklif, Depo, Döviz, Banka.
  • Sektörünüzde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, satın alma ve teslimat süreçlerinizi netleştirebilmek istiyorsanız, yukarıda yer alan modüllere ilave olarak Sipariş ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) modüllerini de ekleyebilirsiniz.
  • Personellerinizin giriş-çıkış takibini, puantaj oluşturma ve bordro düzenleme işlemlerini, genel muhasebenizin takibi, demirbaşlarınızın takibi ve beyanname oluşturma gibi işlemleriniz için ise İnsan Kaynakları, Genel Muhasebe, Demirbaş ve Beyanname modüllerini ekleyebilirsiniz.

 

  

   

444 1 465
Fax: 0 (212) 282 65 08
destek@akinsoftmarmara.com

Enlem     41.0854738
Boylam   29.0084941,21

Display Pagerank