AKINSOFT - 444 1 465
Kullanıcı Girişi
Bayi Girişi
Personel Girişi
SEKTÖRLERRestaurant, Cafe ve Barlar

WOLVOX ERP programının restaurant, cafe, pastane ve barlar için geliştirmiş olduğu Restaurant yazılımı ile siparişleri çok daha hızlı bir şekilde teslim edebilir, self servis işlemleri kolaylıkla yürütebilir, garsonlarınızın android işletim sistemine sahip cihazlardan sipariş almalarını sağlayabilirsiniz. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde işletmenizin kurumsal yapısını arttırabilirsiniz. Görsel avantajları sayesinde garsonlarınız programı zorlanmadan kullanabilirler. İhtiyacınıza göre programı WOLVOX Otel yazılımı ile entegrasyonlu kullanabilir, müşteri hesaplarını otel müşterilerinin foliolarina ekleyebilirsiniz.

Önerilen Modüller:

  • Satışını yaptığınız ürünleri takip etmek, günlük kasanızı ve bankanızı takip etmek, cari hesaplarini takip etmek için gerekli modüller: Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Restaurant, Banka.
  • Çek-Senet hesaplarını takip etmek, satışını yaptığınız yiyeceklerin üretimlerini takip ederek kullanılan hammaddeyi raporlayabilmek, dövizli işlemleri yürütebilmek için gerekli modüller: Çek - Senet, Basit Üretim, Döviz.
  • İnternet üzerinden sipariş takibi yapabilmek, programı el terminali veya android işletim sistemli cihazınızdan kullanabilmek için gerekli modüller:
  • E-Ticaret, Restaurant PDA.

Not: E-Ticaret programı admin ayarlarından programın Restaurant için kullanılmasına yönelik ayarların yapılması gerekmektedir.

 

  

   

444 1 465
Fax: 0 (212) 282 65 08
destek@akinsoftmarmara.com

Enlem     41.0854738
Boylam   29.0084941,21

Display Pagerank