AKINSOFT - 444 1 465
Kullanıcı Girişi
Bayi Girişi
Personel Girişi
SEKTÖRLERServis Firmaları

WOLVOX ERP programıi, satış sonrasıi bakım-onarım-servis hizmeti veren veya sadece bakım-onarım-servis hizmeti veren firmalara servis randevu girişlerinden; işlem esnasında kullanılan yedek parçalara, işi yapan personelden; ürünün teslimatına kadar detaylı olarak kayıt girişi alarak raporlayabilme olanağını sunmaktadır.

Servis modülünü; Araç bakım servisleri, cep telefonu servisleri, beyaz eşya servisleri ve bunlara benzer servis işlemi yapan tüm firmalar kullanabilir.

Önerilen Modüller:

  • Programda servis fislerinizi kaydederek bakım-onarım sonrası faturaya aktarmak, cari hesaplarınızı takip etmek, çek-senet takibi yapmak, kullanılan yedek parça stoğunu takip etmek, işlem yapan personelin iş yükünü kontrol etmek, işlem öncesinde firmalara teklif göndermek, servis randevu takibi yapabilmek için gerekli modüller: Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Teklif, Çek-Senet, Servis.
  • Ürünlerin seri numaralarını kaydederek seri numarasi üzerinden garanti takibi yapabilmek, ürünlere veya carilere adres etiketi yazdırabilmek, servis sonrası müşteri memnuniyetini ölçmek için gerekli modüller:Seri/Lot, Kartoteks, CRM.
  • Servise gelen ürünlerin onarım aşamalarını internet siteniz üzerinden müşterinizin takip edebilmesini sağlamak, yedek parça satışlarından personellerinizin prim hesaplamalarını yapabilmeniz için gerekli modüller: E-Ticaret, Pazarlama.

Not: (E-Ticaret admin ayarlarından servis olarak kullanım özelliğinin aktif edilmesi gerekmektedir.)
Personellerinizin giriş-çıkış takibini, puantaj oluşturma ve bordro düzenleme işlemlerini, genel muhasebenizin takibi, demirbaslarinızın takibi ve beyanname olusturma gibi islemleriniz için ise İnsan Kaynakları, Genel Muhasebe, Demirbaş ve Beyannamemodüllerini ekleyebilirsiniz.

 

  

   

444 1 465
Fax: 0 (212) 282 65 08
destek@akinsoftmarmara.com

Enlem     41.0854738
Boylam   29.0084941,21

Display Pagerank