AKINSOFT - 444 1 465
Kullanıcı Girişi
Bayi Girişi
Personel Girişi
SEKTÖRLERSürücü Kursları

AKINSOFT'un sürücü kursları için tasarladığı NetSürücü programı sayesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları kursiyer kayıtları ve takibi, kursiyer taksit ve ödeme işlemleri, kursiyer sınav başvuruları, sınav sonuçları, sınav güzergahları, araç takip, ders grup kayıtları, kasa ve banka raporları, SRC belgesi işlemleri ve daha pek çok işlemi kolaylıkla yürütebilirler.
  Programın sunduğu avantajlardan en önemlilerinden biri de MEBBİS entegrasyonudur. MEBBİS entegrasyonu sayesinde sınav başvuru ve sonuç aktarma işlemlerini kolaylıkla yapabileceksiniz.

Önerilen Modüller:

  • Kursiyer kayıtları ve takibi, kursiyer taksit ve ödeme işlemleri, kursiyer sınav başvuruları, sınav sonuçları, sınav güzergahları, araç takip, ders grup kayıtları, kasa ve banka raporları, SRC belgesi gibi işlemleri yürütebilmeniz için gerekli olan program:  NetSürücü
  • Daha detaylı bir muhasebe takibi yapmak istiyorsanız NetSürücü programına ilave olarak WOLVOX programımızı tedarik edebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda modül seçimi yapabilirsiniz.

 

  

   

444 1 465
Fax: 0 (212) 282 65 08
destek@akinsoftmarmara.com

Enlem     41.0854738
Boylam   29.0084941,21

Display Pagerank