AKINSOFT - 444 1 465
Kullanıcı Girişi
Bayi Girişi
Personel Girişi
SEKTÖRLERTekstil Firmaları

Stoklarını ana stok - alt stok mantığında tutan tüm işletmelere hitap eden WOLVOX ERP programı textil firmalarınn satış işlemlerini en pratik yönde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Asorti sistemi desteği sayesinde satışlarınız ve stok takibiniz çok daha kolay, dönem sonu raporlarınız ise çok daha doğru sonuçlar verir. Aynı zamanda satışçı personellerinizin prim hesaplamalarını da kolaylıkla gerçeklestirebilirsiniz. Dilerseniz üretim işlemlerinizi de kayıt altında tutabilir, stoklarınıza etiket basımı gerçekleştirebilir, ürünlerinizi internet sitenizden satışa sunabilirsiniz.

Önerilen Modüller:

  • Stoklarınızı kaydetmek, ana stok – alt stok mantığında ayırmak veya asorti sistemini kullanmak için, stoklarınıza etiket basımı yapabilmek için, satış islemlerinizi gerçeklestirmek, satış öncesinde sipariş takibi yapabilmek için, kasa ve bankadan ödeme alarak raporlayabilmek için, açık hesap çalıştığınız müşterilerinizin taksitlerini takip edebilmek için gerekli modüller: Cari 1, Kasa, Stok 1, Stok 2, Fatura, Banka, Kartoteks, Sipariş, Taksit Takip.
  • Deponuzda bulunan toplam ürün miktarını hesaplayabilmek, deponuzdaki ürünlerin tam olarak bulundukları yerleri tespit etmek, stoklarınızı internet sitenizden satışa sunabilmek, yeni stok üretimi yapabilmek, pazarlamacı personellerinize prim hesaplayabilmek için gerekli modüller: Depo, Lokasyon Yönetimi, E-Ticaret, Basit Üretim, Pazarlama.
  • Şubeleriniz arası ürün transferlerini gerçekleştirerek tek merkeze bağlı farklı şubelerde satış yaparak gerektiğinde raporlamak için, satış sonrası müşteri ve ürün arasındaki ilişkilerle ilgili raporlar almak için gerekli modüller: Şube Sistemi, İrsaliye, CRM.

 

  

   

444 1 465
Fax: 0 (212) 282 65 08
destek@akinsoftmarmara.com

Enlem     41.0854738
Boylam   29.0084941,21

Display Pagerank