Destek

Müşterilerimiz için sunduğumuz çözümler.

DESTEK ÇÖZÜMLERİMİZ

Yazılım ile ilgili her türlü sorununuzda aşağıda ki destek adımlarından yardım alabilirsiniz.


Satın aldığınız programlar ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda, Profesyonel Teknik Destek Ekibimizi arayarak telefon ile destek alabilirsiniz. Telefon : 444 1 465

Telefon ile çözümlenemeyecek sorunları Uzak Masaüstü desteği ile bilgisayarınıza bağlanıp çözümler sunuyoruz. Uzak Masaüstü desteği için bilgisayarınızda "Alpemix" Uzak Masaüstü programı bulunmalıdır. Programı indirmek için tıklayınız.

Yaşadığınız sorunları diğer Destek Çözümlerimizle sonuçlandıramadığınız durumlarda sizi işletmenizde ziyaret edip çözümler sunuyoruz.

mask
author
Her gün siz Değerli Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz, genç ve dinamik kadromuz ile yazılım desteği sağlamaktayız.Ayrıca müşterilerimize yerinde destek olarak eğitim ve program çözümleri sunmaktayız.

Peki Ya Sonrası ?

Yazılım Bir Şekilde Satın Alabilirsiniz, Önemli Olan Sonrasıdır. İşinizin Yazılıma Uyarlanması, Gerekli Raporların Tasarlanması ve Her Problemde Ehil Muhatapların Olmasıdır.


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'akn01'@'localhost' (using password: YES) in /var/www/vhosts/akinsoftmarmara.com/httpdocs/octoplus/db/db.php on line 7
MySQL sunucusuna baglanılamadı !!!Access denied for user 'akn01'@'localhost' (using password: YES)